Kovovýroba,Povrchové úpravy kovů

CNC kovoobrábění,Zámečnická kovovýroba,Výroba lisovaných dílů,Tryskací zařízení,Lakovna,Metalizace (zinkování)


ZLATO

OD 500g Au - volejte pro ještě lepší ceny

 
STŘÍBRO

OD 100g CENA ZA GRAM Ag 999/1000 INDIVIDUÁLNÍ
OD 5.000g CENA ZA GRAM Ag 999/1000 INDIVIDUÁLNÍ

Těšíme se na Vaši návštěvuAktuality

Investiční slitky

Investiční zlaté slitky jsou pro mnoho lidí velmi atraktivní investicí. Zlato se totiž již dlouhodobě ukazuje jako stabilní a bezpečná investice. Zlaté slitky jsou navíc velmi praktickou investicí, jelikož jsou snadno přenosné a skladovatelné.

Naše společnost se specializuje na prodej investičních zlatých slitků různých vah a tvarů. Nabízíme zlaté slitky různých značek a výrobců, vždy s certifikátem ověřujícím jejich pravost. Naše zlaté slitky jsou k dispozici v různých velikostech, takže si můžete vybrat slitky podle Vašich individuálních potřeb a možností.

Investiční zlaté slitky jsou vynikajícím způsobem, jak chránit své peníze proti inflaci a hospodářským krizím. Pokud se rozhodnete investovat do zlatých slitků, můžete mít jistotu, že investujete do stabilní a bezpečné investice. Navíc, investování do zlatých slitků může být také skvělým způsobem, jak diverzifikovat svoje portfolio.

Pokud máte zájem o investiční zlaté slitky, neváhejte nás kontaktovat. Jsme rádi, že Vám poradíme a pomůžeme s výběrem zlatých slitků, které budou vyhovovat Vašim potřebám.

Tým

AURUM Brno                                               3.3.2023

*********************************************************************************************

Zlato opět vyhrává, nyní nad poštovními známkami

Nevíte kam přesně chcete investovat a objevili jste článek o expertovi co radí o investicích do poštovních známek? Pokud s tím máte zkušenosti, tak určitě víte, že to obnáší spoustu rizik, které se ne vždy na první pohled dají odhalit a můžete na tom velmi rychle ztratit v lepším případě většinu investice. U zlata je to jiné, obzvláště pokud máte možnost si koupit investiční slitky od zavedeného prodejce v kamenné prodejně nebo chcete získat peníze prodejem zlata, stříbra, platiny nebo palladia u profesionálů a odborníků s mnohaletou praxí. Vše s námi můžete sledovat a budete tím mít jistotu, že jsme vás žádným způsobem nepodvedli jak je u některých podniků zvykem. Budete odcházet s úsměvem a penězi z výkupu zlata, stříbra, palladia nebo s vaším zlatým investičním slitkem od světoznámé uznávané společnosti Argor-Heraeus SA sídlící ve Švýcarsku.

Tým

AURUM Brno                                             12.5.2022

*********************************************************************************************

 

Zlato je jistější investicí než kryptoměny

Dnes procházíme velmi zvláštní dobou a mnoho našich zákazníků se ptá, jak nejlépe investovat svoje uspořené peníze.

S drahými kovy se obchodovalo už od nepaměti a stále se potvrzuje, že i v krizi si zlato a stříbro drží svou cenu a v současné době jeho cena stále šplhá vzhůru.

Jestliže zvolíte cestu nákupu investičních slitků, dostanete zaručeně nejstabilnější investici. Na rozdíl od kryptoměn, které momentálně klesají. Nemluvě o tom, že je o něco složitější zorientovat se na trhu s touto virtuální měnou. A upřímně, kdo má v dnešní uspěchané době čas studovat trh s kryptoměnami.

Investice do drahých kovů tedy vychází ve všech ohledech jako nejspolehlivější způsob k uchování Vašich rodinných úspor.

Aurum Brno se zabývá prodejem investičních slitků ve zlatě a stříbře již od roku 2011.Prodáváme certifikované zlaté slitky od švýcarského výrobce Argor-Heraeus S.A. o váze od 1g až do 1 kg.

Zavolejte nám na tel. 737 427 295 nebo napište investicni@aurum-brno.cz nebo za námi přijďte na naši kamennou prodejnu v Brně Veveří, Slovákova 6, kde se Vás ujmou naši profesionální poradci. Těšíme se na Vaši návštěvu.

Tým

AURUM Brno                                             27.5.2021

*********************************************************************************************

 

Výkup a prodej zlomkového zlata – možnosti prodeje - část 2

V úvodu jsme uvedli dvě možnosti prodeje zlomkového zlata. První, celkem rozšířená je ta, kdy různé firmy a překupníci nabízí pomocí inzerátů a letáků výkup zlomkového zlata na akcích, které pořádají. Postup je ten, že Vámi přinesený předmět otřou o kámen – buližník, na kterém zůstane stopa, tu poté potřou kyselinou a řeknou Vám ryzost přineseného předmětu. Kyselina podle procenta naředění smaže stopu a tak se určí ryzost  8, 14 nebo 24 karátů.  Máte ale jistotu jak je kyselina naředěná? A co když je ryzost Vámi přineseného předmětu mezi těmi uvedenými. Při současné ceně zlata tak může rozdíl činit stokoruny i tisíce korun. Druhá možnost je jít na kamennou pobočku prověřené společnosti, která se výkupem drahých kovů zabývá profesionálně. Odborník Vám přesně zváží Vaše předměty na zlatnické váze, po ztavení Vašeho materiálu do homogenního slitku se přesně určí procentuální obsah zlata ve slitku kalibrovaným rentgenovým spektrometrem, takže žádné určování ryzosti subjektivní metodou, ale správně objektivně. Dostanete tak přesnou hodnotu a podle ní Vám vyplatí Vaše peníze a to v závislosti na aktuální ceně zlata na trhu. Konečná výkupní cena v takovéto společnosti je vždy vyšší než na nějaké akci a hlavně je plně transparentní. Samozřejmostí je i profesionální jednání pracovníků a možnost průběžného sledování jejich činnosti. Například jako na naší provozovně na Slovákově ulici 6 v Brně.

Zdroj : analytik AURUM Brno                1.6.2020

*********************************************************************************************

Výkup a prodej zlomkového zlata – risk nebo zisk? - část 1

Každý z nás má doma tzv. zlomkové zlato, poškozené náušnice, poškozené zlaté řetízky, zubní zlato, zděděné nebo darované šperky a zlaté předměty = zlatý poklad většiny našich domácností. Jde o předměty, šperky které nepoužíváme, protože jsou poškozené, nejsou módní, památné apod. Ale přijdou vhod v situaci, kdy se rozhodneme si pořídit nové šperky, zvýšit domácí finanční hotovost nebo investovat například do investičního zlata. Prodat tyto předměty je možné několika způsoby – existují zastavárny, bazary, probíhají výkupy zlata na různých akcích. Jedna možnost jsou firmy nebo překupníci, kteří nabízí odkoupení tohoto zlomkového zlata na různých výkupních akcích s reklamou na zaručenou dobrou cenu, okamžitou hotovost, seriozní jednání. Druhá možnost jsou společnosti, které se specializují na výkup drahých kovů. V jejich řadách pracují odborníci, používají ověřená a kalibrovaná zařízení, jejich přístup je transparentní, za Vaší přítomnosti, kdy máte vše pod kontrolou. Jak se rozhodnout? Poradíme.

Zdroj : analytik AURUM Brno                20.5.2020

*********************************************************************************************

Zlato – základ finančního trhu

Zlato a lidstvo, majetek a civilizace, ekonomika a vývoj lidské společnosti. Už ve starověké Číně bylo zlato uznáno jako oficiální platidlo. Nejznámější a nejrozšířenější zlatou mincí byl dukát, který byl rozšířený po celé Evropě v královstvích a císařstvích, ale pro svoji oblíbenost se razil a razí dál nejen v České republice, ale i Rakousku a v dalších zemích dodnes. I v současnosti je bohatství států, síla ekonomiky odvozena od zásob zlata.  Na Zemi je pouze omezená zásoba zlata, která představuje asi 170 tisíc tun zlata, které jsou rozloženy mezi jednotlivými mocnostmi jako zlaté zásoby.  Nelze říci, kolik tun zlata je ve volném oběhu a to ve špercích, uměleckých předmětech, památkách ale i ve volně obchodovatelných investičních slitcích. Neoddělitelnou součástí je i volný obchod, výkup zlata ve zlomcích, zpracování průmyslových odpadů, ale i stále trvající těžba z dostupných nalezišť.  Cena zlata podléhá tržní nabídce a poptávce. To podporuje výrobu a prodej investičních slitků v různých mincovnách po celém světě. V Evropě je nejznámější švýcarská mincovna Argor-Heraeus S.A. Obchodovatelný investiční slitek musí mít certifikát, dnes se používá i označení hologramem.

Zdroj: Wikipedie, analytik AURUM Brno     5.4.2020

*********************************************************************************************

Jistá investice? - investiční zlato

V minulosti i dnes, historie se opakuje.  Akcie zažívají výprodej, jejich cena klesá, stejně tak klesá i cena zlata, investoři hledají řešení – jistota je americký dolar, japonský jen, zlato. V reakci na epidemii koronaviru nastal  9.3.2020  propad akcií na burzách, včetně ceny zlata. Ta klesla z 1700 USD na 1450 USD/unci. Díky špatným vyhlídkám ekonomiky (jak celosvětové, tak jednotlivých států) nebudou chtít mít centrální banky silnou měnu. Budou se tak snažit svou měnu znehodnotit, tlačit hodnotu dolaru dolů, její pokles bude znamenat výrazný růst ceny zlata. Analytici předpokládají možný růst až na 2000 USD/unci. To vybízí pro výhodnou investici – vložit peníze do investičních slitků - ARGOR-HERAEUS z ryzího zlata = 24 karátů = 999/1000 ve slitcích od 1g po 1kg. Investiční zlato je dle evropské legislativy osvobozeno od DPH.

Zdroj : www.roklen24.cz, analytik AURUM Brno  15.3.2020